Kuvakooste, osa 484
Bessin albumipromo aiheuttaa hämmennystä.

18 kommenttia
-
6 ja 13 onkin aina olleet ihan turhia numeroita. Noin muutenhan tuo summeritaulu on täysin looginen. Siis jos on erittäin, erittäin killissä.
-
Kylläpä ahdistaa nuo epäjärjestyksessä olevat numerotaulut ja nappulat. Joku OCD tyyppinen kai mulla on.
-
-
Asuuko Marjon talossa erityisen taikauskoista porukkaa, jos asuntoa 13 ei ole?
-
Paranormaali kiivi: Asuuko Marjon talossa erityisen taikauskoista porukkaa, jos asuntoa 13 ei ole?
Asunnossa 13 asuu se jäärä, joka ilmoitti, ettei maksa ovipuhelimesta, vaikka henki menisi. Toiset eivät viitsineet murhata häntä ja tässä tulos. -
On aika mauton mainos Bessiltä jos tuolla tosiaan vain mainostetaan uuden musiikin tuloa.
-
-
Kiusaus olisi melkoinen käydä sabotoimassa tuo summeritaulu jos vaikka saisivat sen korjattua oikein. Minkälainen idiootti pitää ihmisen olla ettei osaa johdottaa niitä oikeassa järjestyksessä? Hissitaulukin ihan järjetön mutta sille ei kyllä itse mahda mitään.
-
Meidän hissistä vandalisoitiin napit 5 ja 6. Koska näihin antiikkivehkeisiin saa rajoitetusti varaosia, talossamme on nyt kerrokset 1,2,3,4,3 ja 4 😆
-
Sidottu leopardi: Kylläpä ahdistaa nuo epäjärjestyksessä olevat numerotaulut ja nappulat. Joku OCD tyyppinen kai mulla on.
Ei ole. OCD ei tarkoita sitä että epäjärjestyksessä oleva lista vituttaa sinua hetken kunnes siirryt katsomaan seuraavaa kuvaa. -
Hifikissan_Wifi: On aika mauton mainos Bessiltä jos tuolla tosiaan vain mainostetaan uuden musiikin tuloa.
Mikäs siitä tekee mauttoman? -
Paranormaali kiivi: Asuuko Marjon talossa erityisen taikauskoista porukkaa, jos asuntoa 13 ei ole?
13 lisäksi Aasiassa myös 4 on kielletty eli 4, 14 jne. kaikki puuttuu. -
-
Mäkin luin tota Bessin albumin kommenttiketjua. Noin täällä olevat kommentit on aika kevyttä kamaa verrattuna, mitä sieltä löytyi.
-
Toi "ULOS" on varmaankin komento sille, joka on asentanut nuo hissinnapit.
-
Hifikissan_Wifi: On aika mauton mainos Bessiltä jos tuolla tosiaan vain mainostetaan uuden musiikin tuloa.
+1 Olin kommentoimassa, että harvinaisen typerä mainos. -
Sidottu leopardi: Kylläpä ahdistaa nuo epäjärjestyksessä olevat numerotaulut ja nappulat. Joku OCD tyyppinen kai mulla on.
Joo ja mullakin varmaan on vakava masennus kun tuli paha mieli kun Bambin äiti ammuttiin. Risoo nää OCD:llä pelleilijät. Kyseessä on sairaus joka voi pahimmillaan lukita sut koko päiväksi asuntoon ihan vain siksi, että joku soitti naapurin ovikelloa juuri kun olit poistumassa. Mitä tuohon Erika Vikmanin juttuun tulee, niin mielestäni ei pitäisi edes harkita kuunneltavan sellaisten ihmisten mielipiteitä, jotka käyttää sanoja kuten "pimppandara". Jos on noin lapsellinen käsitys naisen sukupuolielimistä, niin voi ensin kasvaa aikuiseksi ennen kuin esittää mielipiteitään. -
Sähkäriopiskelija on tehny tuon summeritaulun ja kokeillu sitten, missä asunnossa mikäkin nappi soi.
Kommentoi

Kommentti